zarowkaSmart IT sourcing to idea jaka przyświeca nam w ASPARE. Dzięki szerokim kontaktom na rynku europejskim, wypracowanym standardom współpracy z partnerami, szerokiej znajomości zagadnień rynku IT for business, rozwiązań produktowych, własnej bazie serwisowej oraz sprawdzonym parnterom w logistyce jesteśmy w stanie oferować szeroką paletę sprzętu IT po bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy nie tylko sprzęt nowy z gwarancją producenta, proponujemy rozwiązania ex-demo, poleasingowe i fabrycznie regenerowane. Smart IT sourcing to również przegląd dostępnych na rynku produktów finansowych dedykowanych inwestycjom w IT, zarówno w produkty hardware jak i software. Ponadto unikalność oferty ASPARE podkreśla możliwość spieniężenia posiadanych przez Państwa na stanie zamortyzowanych urządzeń IT, co pozwoli uzyskać wysoki zwrot zarówno przed nową inwestycją jak również po zakończeniu cyklu życia nowych produktów w Państwa organizacji.

W naszym serwisie codziennie publikujemy najciekawsze oferty i promocje na sprzęt IT jakie pojawiają się na rynku polskim jak i europejskim. Na bieżąco aktualizowana i poszerzana baza produktów to doskonałe narzędzie, które mogą Państwo wykorzystać w poszukiwaniu konkretnego urządzenia. Poprzez formularze zapytań produktowych poinformujcie nas proszę o poszukiwanych urządzeniach a postaramy się zaproponować najlepszą cenę, zarówno na sprzęt nowy, ewentualnie fabrycznie regenerowany lub używany!

Kombinacja powyższych elementów pozwala nam zaoferować nowoczesne i dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania związane z inwestycją w IT w najlepszej cenie na rynku.